O siedlisku
Wyposaenie siedliska
Wcześniej smażalnia ,a teraz Karczma Brzeziniak

Po dniu pełnym wrażeń, pora na uciechy kulinarne. Nie musisz być miłośnikiem ryb, wystarczy że do nas wpadniesz i dasz namówić się na naszego pstrąga. A wielbicieli ryb to już namawiać nie trzeba. Zresztą nie raz witaliśmy gości, którzy trafili do nas dzięki opowieściom znajomych, wspominających wakacje w Bieszczadach.
Są dwie tajemnice tego smaku – świeży pstrąg i przez lata udoskonalana receptura oraz sposób przyrządzania. 
Pstrąg - chrupiąca skórka, soczyste mięso. Do tego ziemniaki w talarkach, sos czosnkowy i surówka z kapusty. To nasza klasyka. 
Jeśli jednak trafi się ktoś, kogo nijak na rybę namówić się nie da, też się u nas naje. Domowe kotlety i inne przysmaki dobrej, tradycyjnej kuchni. Złociste schłodzone piwo. Mamy nadzieję, że kiedyś i Ty też tego skosztujesz. 

www.pstragi.bieszczady.net.pl

Z dniem 1 maja 2010r udało się nam otworzyć nowe oblicze smażalni czyli Karczmę Brzeziniak .Pstrąg z chrupiącą skórką jest ten sam , ale zapraszamy do spóbowania tejże ryby w innym wydaniu . I tak polecamy pstrąga czosnkowo -musztardowego ,pstrąga z warzywami w sosie cytrynowym oraz pstrąga grillowanego w marynacie koperkowo-pietruszkowej oraz wiele innych dań nie tylko rybnych. Zapraszamy do degustacji  potraw w nowym i zupełnie odmiennym wnętrzu.  GaleriaCopyright © 2011 Siedlisko Brzeziniak - All rights reserved. Realizacja:    BitArtis - Prezentacje multimedialne, Strony www