O siedlisku
Wyposaenie siedliska

Nasze Siedlisko powstaje od lat, stopniowo. Kolejny pomysł, na to jak my byśmy chcieli spędzić czas po męczącym dniu, gdy nogi bolą, w głowach kłębią się wspomnienia niezapomnianych widoków gór. To też efekt długich rozmów przy ognisku, z naszymi gośćmi. 

Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj to co pozwoli Wam na odpoczynek, zregenerowanie sił. 

W Pensjonacie Młodniak – przytulne pokoje z łazienkami, jadalnię i salon, gdzie przy kominku można powspominać atrakcje dnia lub poczytać książkę.

Pensjonat Matecznik – pokoje z łazienkami z niezależnymi wejściami.

Zadaszony grill – to miejsce na wieczorne zabawy, przy dźwiękach gitary lub na imprezy gdzie tańcom na drewnianym podeście nie będzie końca. 

Plac zabaw – to dla maluchów nie gotowych jeszcze na wyprawy w góry, lub na odpoczynek po męczącym dniu. Miejsce dające radość najmłodszym, wytchnienie rodzicom. 

Przystanek Ciuchci Bieszczadzkiej – jedna z najstarszych atrakcji Bieszczad, gdzie z perspektywy drewnianych wagoników, w tempie niespiesznym możecie podziwiać góry, mijane wioski. 

Karczma Brzeziniak – niezapomniane świeże pstrągi, przyrządzane według własnej receptury. Wspominane we wszystkich zakątkach Polski. 

Galeria Fantasmagoria – to miejsce spotkań ze sztuką artystów bieszczadzkich, magia tych gór i ludzi uchwycona pędzlem lub dłutem, trochę ceramiki, wyjątkowych przyodziewków. To też oferta na skompletowanie biblioteczki o tym magicznym miejscu. 
Copyright © 2011 Siedlisko Brzeziniak - All rights reserved. Realizacja:    BitArtis - Prezentacje multimedialne, Strony www