Pensjonat
Rezerwacje

Brzeziniak Matecznik służył dzielnie latami. Ale jakoś ciasno zaczęło się robić. Dzwonili goście sprzed lat, a my nie mogliśmy ich ugościć. Bo już miejsca nie starczało w sezonie. No to co? Znowu skok na główkę? Jak powiedzieliśmy sobie sakramentalne „tak”, poszło jak błyskawica. No bo jakoś tak ciągle nas nosi, szczególnie Krzyśka. Bo budowa to nie mój temat. Ale jak powstaną mury, rozwijam skrzydła. No więc projekt, budowa, i jest Młodniak. Inny niż Matecznik, bo to samo to nudno. Trochę ku nowemu, ale jednak ciągle w Naszym, spokojnym i przytulnym klimacie. 

Brzeziniak Młodniak to:
- 2 pokoje 2-osobowe
- 3 pokoje 3-osobowe
- 2 pokoje 4-osobowe

-1 pokój 5-osobowy

Drewniane stare meble, które dla Was odzyskały świetność. Łóżka małżeńskie lub pojedyncze, stolik, krzesła. Oczywiście łazienka z prysznicem. Każdy pokój w kolorze świtu, pełni słońca lub ciepłego zmierzchu. Ciepłym kolorze. Ale jest coś, co odróżnia widok za oknem. A właściwie przybliża ten widok. Każdy z pokoi ma taras lub balkon, gdzie w ciepłe dni czy też wieczory, można słuchać szumu strumyka, ptaków, czy też jeleni na rykowisku. Albo ciszy, która u nas jest zupełnie inna niż w mieście. 

Na miejscu, w kapciach, w papilotach na głowie* czy też bez konieczności golenia* (w zależności od płci – niepotrzebne skreślić) , możecie zejść na domowe śniadanie. A wieczorem, też w kapciach po obżarstwie przy obiadokolacji w naszej jadalni, możecie zatopić się w wygodnych kanapach, przy trzaskającym kominku. Kredens oferuje wszelkiego rodzaju szkła, które w zależności od Waszych upodobań, przydać się mogą. Biblioteczka kusi albumami i książkami przybliżającymi Bieszczady dawniej i dzisiaj. A na ścianach – zawsze kawałek artystycznych Bieszczad. Różni twórcy, którzy znaleźli Tutaj (w Bieszczadach) swój dom. Różne tematy, różni artyści. Ale zawsze ta sama muza – „kapuściane” góry i życie tutaj. Zawsze do dyspozycji kawa i herbata, przywracająca nadszarpnięte wędrówkami siły .

A jeśli jesteście tzw. grupą zorganizowaną, to nasz sala „dolna”, również z kominkiem, może zamienić się w salę konferencyjną oraz salę na wieczorne imprezy integracyjne (jak zbyt zimno; bo jak ciepło – nic nie pobije zadaszonego grilla). Galeria
Jadalnia
Pokój 4-osobowy z balkonem
Pokój 4-osobowy z balkonem


W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

  • 501 618 725
  • 502 378 699

bd e-mailowo:

biuro@brzeziniak.pl lub akbanaszek@poczta.onet.pl

Wicej informacji


Mapka terenu...Mapka terenuCopyright © 2011 Siedlisko Brzeziniak - All rights reserved. Realizacja:    BitArtis - Prezentacje multimedialne, Strony www